Bahia House Villa
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
De 100 m² Bahia House Villa Camaçari ligt op ongeveer 2 km van het Jaua strand en biedt toegang tot toeristische plekken in de omgeving.
Paroquia Do Divino Espirito Santo is op circa 10 minuten rijden van dit vakantiehuis gesitueerd.
Er zijn een koelkast, een broodrooster en een oven in de complete keuken om zelf te koken.
- Luchthavens
- Luchthaven Luis Eduardo Magalhaes21 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Eettafel
- Wasmachine
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Vind ik een parkeerplaats in Bahia House Villa?
Gasten van Bahia House Villa kunnen hun auto parkeren op gratis privéparkeerplaatsen. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in Bahia House Villa?
Bahia House Villa beschikt over een complete keuken met een koelkast en een oven. - ❓
Is het toegestaan om huisdieren naar Bahia House Villa mee te nemen?
U kunt met uw huisdier in Bahia House Villa logeren.